Mladí plavci bojovali na Krajských přeborech žactva v České Třebové a Náchodě

V uplynulých víkendech se v České Třebové a v Náchodě konaly Krajské přebory, které jsou pro žactvo vstupenkou na mistrovské soutěže. Do České Třebové se vydali 13-ti a 14-ti letí plavci z  TJ Loko FM servis Trutnov a svými dobrými výkony a s cílem vyplavat si postup na MČR vylovili 47 cenných kovů.

tn_listopad_2011_kraje_Nchod_

zleva:2. místo M. Kosinková a 3. místo E. Jarošová

Na ten nejvyšší stupeň si 9krát vystoupila Barbora Suková, kdy všechny své starty proměnila ve zlato a zajistila si tak účast na Mistrovství České republiky žactva, které se bude konat první prosincový víkend v domácím bazénu v Trutnově. Neméně úspěšní byli i trutnovští borci Alena Füllsacková, která  vybojovala 3 zlaté a 6 stříbrných medailí a Pavel Kube, který si vyplaval 2 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzovou medaili a také si tím pojistili starty na již zmiňovaném mistrovství v Trutnově. Ostatní získali: Emma Zámišová 5 třetích příček  a Kea Hogers jeden bronz.
Za 14-ti leté žáky se  představili Tomáš Bartovský a Karel Lisý, kteří si s přehledem vybojovali účast na Mistrovství České republiky, které se pro ně koná ve stejném termínu v Litoměřicích. Tomáš získal 3 zlaté a 5 stříbrných medailí a Karel si vyplaval jedno zlato, třikrát stříbro, třikrát bronz a jednou se umístil na 2.-3. příčce.

Za 10-ti  a 11-ti leté žáky bojovali  v náchodském bazénu tito medailisté: Eliška Svobodová  1-2-1, Romana Lankašová 2-3-0, David Šrůtek 1-0-4, Michaela Kosinková 1-1-0, Michal Papež 0-1-2, Eliška Jarošová 0-0-3, Lukáš Dvořák 0-2-0 a Lucie Havelková 0-1-1.