Oddíl PLAVÁNÍ TJ LOKO UP GROUP – výroční zpráva za rok 2017

Rok 2017 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP opět velmi úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům dařilo skvěle. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí), Kláře Šimánové (starší junioři) a Heleně Blahové (mladší junioři). V celostátním SCM byla zařazena Klára Šimánová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková, Veronika Hůlková, Helena Blahová, Eliška Šutriepková, Jakub Pásler a Aleš Umlauf.
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické a Kláře Šimánové. Martina reprezentovala ČR na MS (50) v Budapešti – 19. místo a SU v Taipei (50) – 9. místo ve štafetě. Klára skvěle reprezentovala na MEJ v Netanye (50) - 14. místo v semifinále a MSJ v Indianapolis (50) - 19. místo.
Na českých mistrovstvích se zástupcům Lokomotivy také velmi dařilo. Družstvo žen v plavecké lize potvrdilo dlouhodobou příslušnost k české špičce a podvanácté v řadě postoupilo do finále, kde obsadilo potřetí v řadě 4. místo ve složení Pechancová, Elhenická, Holubová, Šimánová, Šolínová, Brádlová a Blahová. Předtím zlato 2009, stříbro 2014, bronz 2007 a 2008.

vz plavani 2

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2016

Rok 2016 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko UP GROUP opět velmi úspěšný. Jak říká název oddílu, podařilo se podepsat smlouvu s novým generálním partnerem do roku 2020.
Po sportovní stránce se plavcům výrazně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byla zařazena Kateřina Holubová. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Klára Šimánová, Romana Lankašová, Dominika Brádlová, Karolína Šolínová, Lucie Kraková, Karolína Malíková a Aleš Umlauf.

tn vz 2016  1

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2015

Rok 2015 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko FM Servis opět velmi úspěšný.
Po sportovní stránce se plavcům převážně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v Martině Elhenické (dospělí) a Kláře Šimánové (starší junioři). V celostátním SCM byly zařazeny plavkyně Holubová a Suková. V krajském SCM pod vedením Tomáše Břeně a Pavla Pokorného potom Holubová, Suková, Šimánová, Kosinková, Lankašová, Brádlová a Šolínová.

tn vz 1
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické, která reprezentovala ČR na Světové Univerziádě v korejském Gwangju, kde vybojovala ve finálových závodech 2 x 8. místo na 800 a 1500 VZ. Poprvé Martina plavala na Mistrovství světa v dlouhém bazénu v ruské Kazani, kde obsadila 22.místo na 1500m VZ.

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2014 

Rok 2014 byl pro plavecký oddíl a Sportovní středisko TJ Loko FM Servis úspěšný a smutný zároveň. Velký smutek přineslo do našich srdcí úmrtí dlouholetého předsedy Pavla Sobotky, který nás opustil 29. března. Čest jeho památce.

plavani-2015-75 m

Po sportovní stránce se plavcům převážně dařilo. V reprezentačních výběrech jsme měli zastoupení v podobě Elhenické, Holubové, Sukové a Šimánové. O limity na vrcholné soutěže bojovala i Aneta Pechancová.
Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení v Martině Elhenické, která reprezentovala ČR na ME v dlouhém bazénu v Berlíně. Také Klára Šimánová se prosadila při juniorských mezistátních soutěžích. Čtyřutkání a sedmiutkání středoevropských států ozdobila dvěma bronzovými medailemi na 200 m motýlek.

Výroční zpráva oddílu plavání za rok 2013

Rok 2013 byl pro plavce TJ Loko FM Servis úspěšný.

Na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení ve dvojici reprezentantek Aneta Pechancová a Martina Elhenická, které se zúčastnily ME v krátkém bazénu v dánském Herningu. Aneta Pechancová byla opět členkou štafet. Na 4x50 PZ doplavala česká čtveřice na 5. pozici, když v rozplavbách na chvíli držela SVĚTOVÝ REKORD.

Na českých mistrovstvích se zástupcům Lokomotivy také dařilo. Mezi dospělými vybojovaly ženy 17  medailí, o které se postaraly Martina Elhenická (1 zlatá - 5 stříbrných -3 bronzové), Aneta Pechancová (0-3-1), Kateřina Holubová (0-1-0) a štafety žen ve složení Pechancová, Elhenická, Holubová a Suková (0-2-1).

 

plavani2014-002 m

 

Nejlepší současní sportovci - Plavání

Historicky nejlepší plavci oddílu

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965