Výroční zpráva za rok 2012 oddílu PLAVÁNÍ


Rok 2012 byl pro plavce TJ Loko FM Servis velmi úspěšný.
Z hlediska sportovního byl tento rok vůbec nejúspěšnější v historii, neboť na vrcholných mezinárodních akcích jsme měli zastoupení ve dvojici reprezentantek Aneta Pechancová a Martina Elhenická. Prvně jmenovaná vybojovala na ME v Chartres historicky první stříbrnou medaili ve štafetě na 4x50 PZ v novém českém rekordu. Na 100 PZ postoupila do semifinále a zúčastnila se ještě ME na dlouhém bazénu v Debrecenu. Martina Elhenická na ME v Chartres obsadila 15. místo na 800 VZ. Obě závodnice byly také sběratelkami medailí na seniorských MČR, kde Martina vybojovala celkem 5 zlatých medailí a Aneta 2 zlaté a 3 stříbrné a přidala 3. místo v seriálu závodů Českého poháru. V kategorii dorostu vybojovala na MČR stříbrnou medaili Adéla Morávková. Mezi staršími žákyněmi oddílu největší radost udělaly české juniorské reprezentantky Kateřina Holubová  a  Barbora Suková. Kateřina na MČR vybojovala žákovský titul a přidala 5 stříbrných a 5 bronzových medailí. Zúčastnila se M3U v Žilině, kde obsadila 5. místo. Barbora na MČR vybojovala dvě stříbrné a pět bronzových medailí. Dvě výše jmenované společně s Alenou Füllsackovou a Denisou Gnolovou byly členkami stříbrné štafety na 4x50 PZ. V kategorii mladších žákyň na stříbrnou medailovou pozici dosáhla Eliška Svobodová. Na poháru ČR 11ti letých žáků na stupně vítězů několikrát vystoupala Romana Lankašová a v kategorii 10ti letých Matyáš Nývlt a jednou také Kristýna Pradunová.
Družstvo žen v plavecké lize po medailových letech potřetí v řadě bralo „bramborové" medaile ve složení Pechancová, Elhenická, Holubová, Suková, sestry Morávkovy, Havelková, Kultová a Füllsacková. K oceněným za rok 2011 v Královéhradeckém kraji patřila Aneta Pechancová.
Pořadatelsky jsme zvládli uspořádat 28. VC Trutnova včetně soutěže pro postižené děti, MČR mladšího žactva a dalších 8 soutěží krajského formátu. 

 

tn vyrocka


Nejlepší současní sportovci - Plavání

Historicky nejlepší plavci oddílu

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965