Mistrovství ČR seniorů v plavání - Chomutov 2004

Jedenáct finálových účastí plavců Lokomotivy, Řehůřková pátá mezi ženami.

V dobré náladě se vraceli plavci Lokomotivy ze seniorského mistrovství ČR, které se uskutečnilo v Chomutově. Největší hvězdou trutnovského výběru se jednoznačně stala Alžběta Řehůřková, věkem stejně jako ostatní dorostenka, která plavala 3 x finále "A" . Nejlépe si vedla na nejdelší polohovce (400m), kde jak v rozplavbách tak ve finále překonala krajský rekord a časem 5:05,69 obsadila vynikající 5. místo, když před ní doplavaly pouze čtyři české reprezentantky - ženy. Skvělé šesté místo a 8. místo vybojovala na dlouhých kraulových tratích 800 a 400 metrů. Finálovou účast si rovněž zajistila trutnovská štafeta žen na 4 x 50 m když v žákovském složení Morávková, Bergmanová, Doubicová a dorostenka Řehůřková překonaly dosavadní krajský rekord časem 1:54,43, který však byl ještě překonán pardubickými ženami.

Řehůřková Alžběta

Tohoto mistrovství se zúčastnil historicky největší počet trutnovských plavců (12). Kromě výše jmenovaných v Chomutově závodili: Valíček, Havránek, Jarkovský, Táslar a Prokopová, kteří ve svých startech vybojovali umístění na konci druhé desítky.

Tímto vystoupením se Alžběta Řehůřková pasovala do role favoritky pro dorostenecké mistrovství ČR, které se koná o víkendu 11.-12.12. v trutnovském krytém bazénu, kam jsou příznivci plavání srdečně zváni. Zahájení - sobota 9.30 a 16.00 a neděle 9.00 a 15.00.