17. mezinárodní soutěž plavců ve Wroclawi

V polské Wroclawi se konala již 17. mezinárodní soutěž plavců, na kterou se vydalo také 9 žáků TJ Loko FM Servis ve složení K.Holubová, B.Suková, B.Zámečníková, A.Füllsacková, D.Gnolová, E.Zámišová, T.Bartovský, K.Lisý a P.Kube.

tn_Wroclaw

zleva Kateřina Holubová, nejlepší plavkyně roč.1998 - 1999

Všichni odjížděli do Polska v dobré formě a s cílem stát na stupních vítězů a získat cenné kovy. I přes absolvované čtrnáctidenní dvoufázové tréninky, které byly důležitou přípravou před Krajským přeborem žactva, dokázali naši plavci vybojovat  celkem 17 medailí. Z toho devět zlatých, čtyři stříbrné a čtyři bronzové. Nejvíce se o zlaté ocenění zasloužila Kateřina Holubová, která ze svých čtyř startů (100mP, 200mVZ, 50mP, 200mPZ) vybojovala všechny zlaté medaile a byla tak vyhlášena nejlepší plavkyní z ročníků 98-99. O další umístění se také postarali Alena Füllsacková (1.místo na100VZ, 2.místo na 50VZ, 3.místo na 200VZ), Barbora Suková (2x1.místo na100Z a 50Z, 2.místo na 200VZ, 3.místo na 200PZ), Barbora Zámečníková(2x2.místo na 100Z a 100M), Denisa Gnolová (3.místo na 100Z) a Pavel Kube (3.místo na 100Z). Ostatním závodníkům se už bohužel nedařilo tak, jak by si přáli, ale i tak dohmatávali s dobrými časy a někteří i s osobními rekordy. Velká gratulace také patří čtveřici bojovnic ve složení: Holubová, Suková, Zámečníková a Füllsacková, která opět zabodovala v sobotní  štafetě na 4 x 50mPZ, kde dohmátla s časem 2:23,08 a získala tím 1.místo a v neděli se opět postarala o zlatý kov a to štafetou na 4 x 50mVZ, kde dohmátla s časem 2:05,36.
Doufejme, že našim plavcům vydrží tato forma i nadále, jelikož před sebou mají ještě dva důležité závody.

tn_Wroclaw2

vítězná štafeta ve složení zleva: Suková B., Zámečníková B., Holubová K. a Füllsacková A.

Jelenia Góra ve stejném termínu přivítala na plavecké závody další plavce TJ Loko FM Servis Trutnov. I zde se plavcům dařilo a medailová umístění získali: Eliška Jarošová 2-0-0, David Šrůtek 1-1-0,  Michaela Kosinková 1-0-1, Eliška Svobodaová n0-1-0, Matouš Hnízdil 0-1-0,  Kea Hogers 0-1-0, Barbora Packová 0-0-1 a Lukáš Dvořák 0-0-1.