Nejlepší současní plavci

 

tn_Snmek_083

PECHANCOVÁ ANETA 92

trenér P. Pokorný

stříbrná medailistka ME Chartres 2013 - štafeta

účastnice ME v Herningu 2012

účastnice Mistrovství světa v Římě 2009
účastnice Mistrovství Evropy juniorů 2008
v Bělehradě - 18. místo
mistryně ČR dospělých
mnohonásobná mistryně ČR dorostu
mnohonásobná mistryně ČR žactva
reprezentantka ČR dospělých
členka resortního centra Ministerstva vnitra ČR
účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
účastnice multiutkání juniorů ČR-POL-SVK-HUN-SLO-ROM
medailistka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
držitelka krajských rekordů a 1.VT
členka týmu Mistryň ČR 2009

 

 

tn_Elhenicka_5km

ELHENICKÁ MARTINA 93

trenér P. Pokorný, T.Břeň, J.Strnad


účastnice MS 2015 v Kazani

finalistka Světové univerziády 2015 v Gwangju - 2 x 8. místo

účastnice YOG (1.Svět.olympiáda mládeže) 2010 Singapore 9.,11.,15. místo

účastnice Mistrovství Evropy juniorů 2009 v Praze - 20. místo
mistryně ČR dospělých ve štafetě
mnohonásobná mistryně ČR dorostu a žactva
medailistka M-ČR dospělých
mistryně ČR dorostu v dálkovém plavání
reprezentantka ČR dospělých
členka resortního centra Ministerstva vnitra ČR
účastnice multiutkání juniorů ČR-POL-SVK-HUN-SLO-ROM
vítězka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
držitelka krajských rekordů a 1.VT
držitelka českého rekordu dorostu na 10km
členka týmu Mistryň ČR 2009

nejlepší sportovec Trutnova 2010

 

 

imgp 0222

HOLUBOVÁ KATEŘINA 98

trenéři P. Pokorný

medailistka M-ČR dospělých
medailistka M-ČR dorostu
medailistka M-ČR žactva
zařazena do reprezentace ČR juniorů

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

simanova01 m

KLÁRA ŠIMÁNOVÁ 00

trenér P. Pokorný

účastnice mezistátních utkání

zařazena do reprezentace ČR juniorů

medailistka MČR dospěých ve štafetách

finalistka MČR dospělých

mistryně ČR dorostu

mnohonásobná mistryně ČR žactva

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

KAROLÍNA MALÍKOVÁ 03

trenéři T. Břeň, J. Šolínová

 účastnice MČR žactva

 

LUCIE KRAKOVÁ 03

trenéři T. Břeň, J. Šolínová

 účastnice MČR žactva

 

JAKUB PÁSLER 03

trenéři T. Břeň, J. Šolínová

medailista MČR žactva

  

HELENA BLAHOVÁ 04

trenéři T. Břeň, J. Šolínová, L. Schejbal

medailistka PČR žactva

 

ELIŠKA ŠUTRIEPKOVÁ 04

trenéři T. Břeň, J. Šolínová, L. Schejbal

medailistka PČR žactva

 

VERONIKA HŮLKOVÁ 04

trenéři T. Břeň, J. Šolínová, L. Schejbal

 účastnice PČR žactva

 

 

DRUŽSTVO ŽEN - MČR DRUŽSTEV

trenéři P. Pokorný, T. Břeň

           

tn_team_2006

2006 - 5. místo, sportovní kolektiv města

          

tn_team_2007

2007 - 3. místo sportovní kolektiv města

            

tn_team_2008

2008 - 3. místo

 

tn_tm2009

2009 - 1. místo - mistr ligy, sportov.  kolektiv Kraje a města

 

2010 - 4. místo 

2011 - 4. místo

 

 

 tn_Brno12

 LIGA 2011 4. místo

 
 
tn foto liga 2012

Liga 2012 - 4. místo  

 

 

 

 

Nejlepší plavci oddílu - GALERIE

 

ŘEHŮŘKOVÁ ALŽBĚTA 89

ŘEHŮŘKOVÁ ALŽBĚTA 89

trenér T. Břeň

 

účastnice Mistrovství Evropy 2008 v Rijece - 19.místo
účastnice Mistrovství Evropy 2007 v Debrecenu - 18.místo
účastnice OPEN de Paris (LSE) 2007 v Paříži
účastnice Mistrovství Evropy 2006 v Helsinkách - 17.místo
účastnice Světové gymnaziády 2006 v Řecku
mnohonásobná mistryně ČR dospělých
mnohonásobná mistryně ČR dorostu
vítězka seriálu Českého poháru 2007
mistryně ČR dorostu v dálkovém plavání
medailistka M-ČR dospělých v dálkovém plavání
reprezentantka ČR dospělých
členka resortního centra Ministerstva vnitra ČR
medailistka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
držitelka 1.VT a krajských rekordů
nejlepší mládežnický sportovec Královéhradeckého kraje 2007
nejlepší mládežnický sportovec Trutnova 2006
účastnice čtyřutkání ČR-POL-UKR-MKD
členka týmu Mistryň ČR 2009

 

 

MORÁVKOVÁ BARBORA 91    tn Snmek 084 

trenér P. Pokorný

účastnice Mistrovství světa juniorů 2008 v Mexiku
účastnice Mistrovství Evropy juniorů 2007 v Antverpách
mistryně ČR dospělých ve štafetě
medailistka M-ČR dospělých
mnohonásobná mistryně ČR dorostu
mnohonásobná mistryně ČR žactva
reprezentantka ČR dospělých
členka resortního centra Ministerstva vnitra ČR
účastnice multiutkání ml. juniorů v Portugalsku
účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
medailistka a finalistka reprezentačních
startů v Rakousku, Itálii a Portugalsku
trojnásobná vítězka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
držitelka 1.VT a krajských rekordů
nejlepší mládežnický sportovec Trutnova 2003
členka týmu Mistryň ČR 2009

 

 

ZAPLATILKOVÁ JANA 94tn_Zaplatilkova

trenér P. Pokorný 

účastnice Mistrovství Evropy juniorů 2009 v Praze - 16. místo
medailistka M-ČR dospělých
mnohonásobná mistryně ČR dorostu a žactva
mistryně ČR žactva v dálkovém plavání
medailistka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
zařazena do reprezentace ČR juniorů
účastnice multiutkání juniorů ČR-POL-SVK-HUN-SLO-ROM-MKD
účastnice multiutkání ml. juniorů ve Švýcarsku
účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
členka resortního centra Ministerstva vnitra ČR
držitelka českého rekordu dorostu na 5km
členka týmu Mistryň ČR 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 imgp 0224

SUKOVÁ BARBORA 98

trenéři P. Pokorný, T.Břeň, L. Davidová, D.Gnolová

medailistka M-ČR žactva

finalistka M-ČR dospělých

zařazena do reprezentace ČR juniorů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MORÁVKOVÁ ADÉLA 96

trenéři P. Pokorný, T. Břeň

mnohonásobná medailistka M-ČR žactva
držitelka krajských rekordů
finalistka "B" M-ČR dospělých

účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
členka týmu Mistryň ČR 2009

držitelka českého rekordu                plavani09-20 m         

trenéři P. Pokorný, T. Břeň

mnohonásobná medailistka M-ČR žactva
držitelka krajských rekordů
finalistka "B" M-ČR dospělých

účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
členka týmu Mistryň ČR 2009

držitelka českého rekordu

 

VANÍČKOVÁ NIKOLA 95VANÍČKOVÁ NIKOLA 95

trenér T. Břeň, Z. Huňka

mnohonásobná mistryně ČR žactva
vítězka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR
mistryně ČR žactva v dálkovém plavání
účastnice MČR dospělých - finále "B"
držitelka krajského rekordu
účastnice multiutkání juniorů ČR-POL-SVK-HUN-SLO-ROM-MKD
účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK
držitelka krajského rekordu
členka týmu Mistryň ČR 2009

 

 

 

tn_Doubicova

DOUBICOVÁ TEREZA 92

trenér P. Pokorný
reprezentantka ČR juniorů

mnohonásobná mistryně ČR žactva

účastnice M-ČR dospělých – finále „B“

účastnice trojutkání ml. juniorů ČR-POL-SVK

medailistka OLYMPIÁDY DĚTÍ ČR

držitelka 1.VT a krajských rekordů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn_Skacha

MARTIN ŠKACHA 1983

trenéři Z.Tobiáš, T.Břeň

Účastník OH,ME

Medailista MEJ – 3. Místo

Mnohonásobný mistr ČR dospělých a dorostu

Držitel českých a krajských rekordů

 

 

 

 

 

 

 

tn_Krouzek2

 

JIŘÍ KROUŽEK 1986

trenér T.Břeň

Účastník mezistátních utkání

reprezentant ČR juniorů

medailista M-ČR dorostu
finalista M-ČR dospělých
mnohonásobný mistr ČR žactva

držitel krajských rekordů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RADEK HORÁK 1975

trenéři Z. Huňka, J.Horák

Reprezentant ČR

Člen SVS Brno

Medailista MČR dospělých, dorostu a žactva

 tn_Hork

 tn_Matejickova

 

 

MARTINA MATĚJÍČKOVÁ 1976

trenér V. Stejskal

Účastnice mezistátních utkání

Reprezentantka ČR juniorů

Medailistka MČR dospělých, dorostu a žactva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn_Holubcova 

EVA HOLUBCOVÁ 1977

trenér J. Brus

Účastnice mezistátních utkání

Reprezentantka ČR juniorů

Medailistka MČR dorostu a žactva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 imgp 0224

SUKOVÁ BARBORA 98

trenéři P. Pokorný, T.Břeň, L. Davidová, D.Gnolová

medailistka M-ČR žactva

finalistka M-ČR dospělých

zařazena do reprezentace ČR juniorů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoři

 

Generální partner plavání

 

 

Město Trutnov

 

 

sponzor-duhatu_m2 sponzor-duhatu2_m2
kralovehradecky-kraj m sponzor-sdt_m2
sponzor-autostyl_m2 sponzor-optika_m2
sponzor-ingeniring_m2
sponzor-vak_m2 sponzor-pizza-express_m

 

POPAS CZ, s.r.o.

sponzor-fmservis m2 

 

sponzor-maestro_m2   
sponzor-newmens_m2
sponzor-zpa
sponzor-lhotak_m2 sponzor-zpmv_m2 sponzor-ludvik_m2
sponzor-tk_m2 sponzor-linia_m2 sponzor-marshal_m2
sponzor-time_m2 sponzor-krakonos_m2 sponzor-davidek_m2  
sponzor-testprog_m2 sponzor-redbull_m2 sponzor-patria_m2 sponzor-srol_m2
sponzor-abb sponzor-ad_m2 sponzor-epro_m2

 

sponzor-nutrend

sponzor-bscom

 

       

 

media-cerna-hora_m2 media-ceskyrozhlas_m2 media-krkonosskydenik_m2
media-rl_m2 media-trutnovinky_m2  

Nejlepší současní sportovci - Plavání

Historicky nejlepší plavci oddílu

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965