Plavec Umlauf vybojoval modrou stuhu v prsařském dvojboji

Druhé místo v pořadí družstev, pětadvacet umístění na stupních vítězů a jedno prvenství v hlavním žákovském závodě - prsařském dvojboji. Trutnovští plavci se o víkendu činili na 27. ročníku Modré stuhy města Náchoda.
plavani-05-2015 m

Nejúspěšnějším závodníkem družstva TJ Loko FM Servis byl Aleš Umlauf. Vyhrál 100 metrů motýlek, 100 znak, 200 polohovku a také 200 prsa. Jelikož v druhé disciplíně prsařského dvojboje na 50 metrů obsadil druhé místo, v součtu časů se mohl radovat z celkového triumfu. Mezi žákyněmi útočila na zisk modré stuhy Romana Lankašová, která napodobila Aleše, ovládla závod na 200 metrů a na 50 metrů byla druhá. Na celkové prvenství však její časy nestačily a skončila druhá.

plavani-06-2015 m

Víkend před závodem v Náchodě se vydali trutnovští plavci na soutěž do Jablonce nad Nisou, kde se nejvíce dařilo Karolíně Malíkově. Zvítězila na kraulové a znakařské padesátce, nejrychlejší výkon podala ještě na polohové stovce. Druhá dohmátla na 50 motýlek.