Pozvánka na 1. setkání šachistů

Ahoj!

Srdečně Vás zveme na první setkání šachistů po dlouhé době. Setkání proběhne již tradičně od 16:00 v Národním domě v Trutnově (poslední patro). Konec v závislosti na účasti členů. Sebou především nadšení a dobrou náladu. Jinak už nic.

Těšíme se na všechny, nové i známé tváře.

Letní pauza a Pozvánky na turnaje!

Ahoj,

Informace k tréninkům. Tento týden proběhl poslední klasický trénink v Národním domě a další naváže až v září. Rozvolnění vyšlo nepříznivě na léto, kdy každý máme o trávení volného času jiné představy. Každopádně komu už chybí šachy jako mě, může si zahrát na blížících se turnajích. Vzhledem k delší pauze jich bude určitě velké množství!

Rapid v Červeným Kostelci 3.7Pozvánka do Polska 24.7

PS: Chtěl bych se ještě omluvit, pokud k někomu nedorazila informace o obnovení tréninků v červnu, jelikož část z nás se sešla u šachovnic alespoň 3x.

Za klub Šachu přeji Všem pohodové léto. 

Připomenutí přihlášek na šachový tábor

Do konce března se můžete stále přihlásit na tábor s šachovou tématikou, který je v plánu na týden od 8. do 15.srpna 2021. Ubytování je zajištěno na horské chatě Portášky ve Velké Úpě, takže se děti mohou těšit i na výlety po okolí. Více informací naleznete v předchozím příspěvku v sekci Šachy, záložka Aktuality.

Přihlášky a případné dotazy zasílejte na e-mail vedoucího tábora Tomáše: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Konec přihlášek je do 31. března 2021!

img 0122

Letní šachový tábor 2021

Ahoj,

I letos si budou moc děti užít letní šachový tábor se zaměřením na jejich dovednosti. Tábor se uskuteční od neděle 8.8 do neděle 15.8.2021 na horské chatě Portášky ve Velké Úpě. Kapacita tábora je 60 dětí a před hrou se rozdělí do několika výkonostních skupin. Takže ani začátečníci bez předchozí zkušenosti, se nemají čeho bát. Navíc kromě turnajů a hraní se můžete těšit na sportovní program, hry, celodenní výlet a super vedoucí :-). Tábor je určený pro ročníky 2005 a mladší. V předchozích letech vyrazily na tábor také děti z našeho oddílu. Pokud máte bližší otázky, určitě je Vám rádi zodpoví.

Cena za tábor činí 4 200,- Kč a zahrnuje ubytování se stravováním 5x denně, pitný režim, náklady na veškeré aktivity tábora a úrazové pojištění dětí. Dopravu na místo zajišťují rodiče. Není problém se domluvit.

Přihlášky zasílejte na e-mail vedoucího tábora Tomáše: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Konec přihlášek je do 31. března 2021.

Veškeré informace naleznete na stránkách Královehradeckého krajského šachového svazu (zde), kde lze stáhnout přihlášku. Nebo tady → Propozice tábor 2021.

img 0122

img 0122

18.12.2020 se trénink neuskuteční

Ahoj, dobrý den,

 

Z důvodu rekonstrukčních prací v klubovně našeho oddílu v Národním domě a v souvislosti s novými opatřeními Vlády ČR, které vstoupí v platnost právě v pátek 18.12.2020 se trénink neuskuteční.

U šachovnic se tedy sejdeme zase až po Novém roce 2021. 

S přáním klidných a pohodových svátků Vánočních,

D.Dadok

Podkategorie

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965