Připomenutí přihlášek na šachový tábor

Do konce března se můžete stále přihlásit na tábor s šachovou tématikou, který je v plánu na týden od 8. do 15.srpna 2021. Ubytování je zajištěno na horské chatě Portášky ve Velké Úpě, takže se děti mohou těšit i na výlety po okolí. Více informací naleznete v předchozím příspěvku v sekci Šachy, záložka Aktuality.

Přihlášky a případné dotazy zasílejte na e-mail vedoucího tábora Tomáše: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Konec přihlášek je do 31. března 2021!

img 0122

Letní šachový tábor 2021

Ahoj,

I letos si budou moc děti užít letní šachový tábor se zaměřením na jejich dovednosti. Tábor se uskuteční od neděle 8.8 do neděle 15.8.2021 na horské chatě Portášky ve Velké Úpě. Kapacita tábora je 60 dětí a před hrou se rozdělí do několika výkonostních skupin. Takže ani začátečníci bez předchozí zkušenosti, se nemají čeho bát. Navíc kromě turnajů a hraní se můžete těšit na sportovní program, hry, celodenní výlet a super vedoucí :-). Tábor je určený pro ročníky 2005 a mladší. V předchozích letech vyrazily na tábor také děti z našeho oddílu. Pokud máte bližší otázky, určitě je Vám rádi zodpoví.

Cena za tábor činí 4 200,- Kč a zahrnuje ubytování se stravováním 5x denně, pitný režim, náklady na veškeré aktivity tábora a úrazové pojištění dětí. Dopravu na místo zajišťují rodiče. Není problém se domluvit.

Přihlášky zasílejte na e-mail vedoucího tábora Tomáše: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Konec přihlášek je do 31. března 2021.

Veškeré informace naleznete na stránkách Královehradeckého krajského šachového svazu (zde), kde lze stáhnout přihlášku. Nebo tady → Propozice tábor 2021.

img 0122

img 0122

18.12.2020 se trénink neuskuteční

Ahoj, dobrý den,

 

Z důvodu rekonstrukčních prací v klubovně našeho oddílu v Národním domě a v souvislosti s novými opatřeními Vlády ČR, které vstoupí v platnost právě v pátek 18.12.2020 se trénink neuskuteční.

U šachovnic se tedy sejdeme zase až po Novém roce 2021. 

S přáním klidných a pohodových svátků Vánočních,

D.Dadok

Obnovení tréninků šachu

Vážení členové šachového oddílu,

V souvislosti s rozvolněním vládních opatření jsou od pátku 4.12.2020 obnoveny šachové tréninky v Národním domě, jak pro mládež, tak i pro dospělé. Tím pádem dochází ke zrušení náhradních schůzek přes aplikaci Teams.

Bohužel dle  vyjádření Šachového svaz České republiky se zatím start soutěží družstev pro víkend 5.-6.12 odkládá. Zatím nejsou známy jasné podmínky, za kterých by mělo dojít k jejich obnovení. Soutěže o dalším víkendu 12. – 13. 12. jsou "prozatím" v plánu, o vývoji budeme nadále informovat.

Těšíme se na opětovné setkání.

Opustil nás skvělý člověk

V tichosti nás opustil dlouholetý člen oddílu pan Jíří Dušek, ve věku 82. Do oddílu vstoupil již v roce 1956 a nikdy z něj nevystoupil. Strávil s námi neuvěřitelných 64 let života. Kromě hraní se velmi věnoval výchově mládeže, kde dokonce získal I. trenérskou třídy. Řadu let působil na pozici předsedy oddílu.

jiridusek

V úterý proběhlo poslední rozloučení s panem Duškem i s účástí zástupců našeho oddílu, kteří věnovali smuteční věnec jako výraz smutku a zároveň poděkování za všchny roky s námi strávenými. I podle slov rodiny by byl moc rád, šachy miloval a hrál je ještě donedávna. Tolik pro něj šachy znamenaly.

Z oslavy 80. Zpráva z KHŠS

Podkategorie

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965