Lokomotiva ocenila sportovce, trofeje sbíraly plavkyně a basketbalistky

Vyhlášení nejlepších sportovců Lokomotivy Trutnov za rok 2012 se ve středu uskutečnilo ve Společenském centru Uffo. Vítězné trofeje z řad jednotlivců si odnesly plavkyně Aneta Pechancová a Kateřina Holubová, kolektivní ceny získaly basketbalistky, a to ty z ligového týmu žen a družstva extraligových mladších žákyň. Největší sportovní organizace ve městě samozřejmě také ještě vybrala nejlepší trenéry, cvičitele, funkcionáře a na závěr udělila i jednu cenu fair-play. Slavnostní ceremoniál Lokomotivy slavil kulaté jubileum, protože po obnovení tradice v roce 2004 se letos konal již podesáté. Tento rok však slaví významný mezník ve svojí historii i několik oddílů Loko, a tak jim organizátoři věnovali prostor ukázat se veřejnosti. Návštěvníci Uffa tak mohli sledovat exhibici vyznavačů aikida, kteří působí v Trutnově už 20 let, a po nich se na žíněnce představili judisté, od jejichž založení oddílu letos uplyne 60 let. Oboje ukázky doprovodily filmové ukázky z filmů Stevena Seagala respektive „Františka Koudelky“ z STS Chvojkovice-Brod.

sportovec 1 m

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov - 120 let

120 let- 2012-obalka

Vážení členové TJ Loko současní i bývalí, přátelé Lokomotivy.

 

U příležitosti 120 let od založení, jsme ve spolupráci s předsedy oddílů a sekretariátem připravili publikaci TJ Loko 1892 - 2012 - 120 let. Tato kniha je k dispozici na sekretariátu u paní Kazdové, kde si ji můžete objednat.
Kontakt: I. Kazdová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 383 285. Knihu dále můžete objednat prostřednictvím předsedů oddílů.

Najděte v textech a na fotografiích sebe, své děti či předky v této hezké publikaci o 231 stranách.

Hezké čtení přeje za výkonný výbor Tomáš Břeň a Mgr. Radek Horák

 

 

 

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965