Vyhlášení sportovců Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Trutnov za rok 2019

Tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, funkcionářů a sportovních kolektivů TJ LOKO Trutnov za rok 2019 se bohužel vzhledem k situaci ve společnosti a opatřením ohledně koronaviru nemohlo uskutečnit, přesto TJ LOKO Trutnov na sportovce nezapomněla a ty nejlepší za rok 2019 vybrala a vyhlásila.
Všechny oddíly TJ měly možnost zaslat své návrhy na nejlepší sportovce na TJ, z návrhů potom komise složená ze zástupců oddílů – Jiří Hauf (oddíl volejbalu), Miroslav Tlamka (oddíl cyklistiky), Vladimír Smilnický (oddíl basketbalu), Karel Slavík (oddíl kuželek) a členka Výkonného výboru Ivana Valentová – vybrala ty nejlepší.
Lokomotiva odměňuje sportovce v 9 kategoriích. Vybrat z množství došlých návrhů ty nejlepší není jednoduché, vzhledem k rozmanitosti sportovních odvětví (TJ LOKO má 25 oddílů), ve kterých sportovci svých úspěchů dosahují. I proto se komise každý rok skládá z jiných zástupců oddílů tak, aby byl výběr spravedlivý a neupřednostňoval se ten či onen sport. Komise vybere absolutního vítěze kategorie, ostatní pořadí se nevyhlašuje. Všichni vybraní sportovci budou oceněni drobnými dárky od LOKO Trutnov a města Trutnov.

A teď už k vlastním výsledkům za rok 2019. Začněme těmi vůbec nejmladšími. V kategorii mláďata do 10 let zvítězil Matěj Havlík z oddílu plavání. Matěj 6x zvítězil v poháru ČR 10letého žactva, získal jednou 2. a dvakrát 3. místo na poháru ČR 10letého žactva. Je mnohonásobný přeborníkem mezikrajských přeborů KHK a PAK. V roce 2019 překonal 9 oddílových rekordů (i 30 let starých).

tn plavání matěj havlík

Lokomotiva udělila mimořádně ocenění pořadatelům K70

Letošní setkání nejlepších sportovců Lokomotivy ve Společenském centru Uffo přineslo na úplný závěr slavnostního ceremoniálu jedno mimořádné ocenění, které se ještě nikdy v historii nevyhlašovalo. Lokomotiva se rozhodla ocenit osoby, které se výrazným způsobem zapsaly do historie nejstaršího lyžařského závodu Krkonošské sedmdesátky.

tn 01 k70

Nejlepším sportovcem Loko je plavkyně, která v loňském roce ukončila svou závodní karieru

Nejlepší sportovci, trenéři, cvičitelé, funkcionáři, kolektivy, ale také osobnosti z Lokomotivy Trutnov, které byly oceněné zvláštními cenami, se v úterý sešli ve Společenském centru Uffo na slavnostním vyhlášení za rok 2018. V nejprestižnější kategorii sportovců od 20 do 40 let se vítězkou stala plavkyně Aneta Pechancová. Mimořádné ocenění získali pořadatelé, kteří zajišťují průběh slavného lyžařského závodu Krkonošská sedmdesátka.

tn 01

Od roku 2010, kdy se pozměnil způsob oceňování a vybírají se také absolutní vítězové kategorií, se dá říct, že největší pozornost by měla poutat ta, v níž jsou sportovci ve věku od 20 do 40 let. A už čtvrtý rok v řadě v této kategorii patří „lokoťácký“ trůn zástupkyním plaveckého oddílu. V letech 2015 až 2017 zvítězila Martina Elhenická. Letos si Lokomotiva jako svou královnu vybrala Anetu Pechancovou, pro kterou to bylo třetí prvenství. První dvě získala v letech 2011 a 2012.

Lokomotiva ocenila nejlepší sportovce, plavkyni Elhenickou potřetí v řadě 25.4.2018  
 

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov, největší městská sportovní organizace, vyhlásila své nejlepší sportovce, trenéry, cvičitele, funkcionáře, kolektivy i speciálně oceněné osobnosti za rok 2017. Nejprestižnější kategorii mezi dospělými potřetí v řadě vyhrála plavkyně Martina Elhenická.
vyhlaseni 2018 01 m
Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ovšem jako jedna z mála oceněných slavnostního vyhlášení v Uffu nemohla zúčastnit.A tak rozhovor s plaveckými brýlemi na hlavě s moderátorkou Martinou Adamů, která se při přípravě na akci inspirovala dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou, připadl jiné plavkyni, Veronice Hůlkové. Trojnásobná žákovská mistryně republiky zvítězila v kategorii mládeže 11 - 15 let. Z plaveckého oddílu získali ještě ocenění, jako nejlepší kolektiv do 15 let, štafeta štafeta žaček (H. Blahová, V. Hůlková, E. Šutriepková, R. Stoklasová) a nejlepší trenér Pavel Pokorný.V kategorii nejlepší trenér, cvičitel, funkcionář však vedení Loko vyzdvihlo práci ještě jedné trenérky - Hany Hoškové z oddílu capoeiry. Nejenže jako trenérka za dva roky přivedla k tomuto sportu hodně malých příznivců, ale jde jim i příkladem, což dokazují její výsledky v loňském roce. Obsadila 3. místo na MČR ve smíšené kategorii A muži/ženy a mezi ženami se pak stala dokonce mistryní Evropy i světa.

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965