Lokomotiva udělila mimořádně ocenění pořadatelům K70

Letošní setkání nejlepších sportovců Lokomotivy ve Společenském centru Uffo přineslo na úplný závěr slavnostního ceremoniálu jedno mimořádné ocenění, které se ještě nikdy v historii nevyhlašovalo. Lokomotiva se rozhodla ocenit osoby, které se výrazným způsobem zapsaly do historie nejstaršího lyžařského závodu Krkonošské sedmdesátky.

tn 01 k70

Nejlepším sportovcem Loko je plavkyně, která v loňském roce ukončila svou závodní karieru

Nejlepší sportovci, trenéři, cvičitelé, funkcionáři, kolektivy, ale také osobnosti z Lokomotivy Trutnov, které byly oceněné zvláštními cenami, se v úterý sešli ve Společenském centru Uffo na slavnostním vyhlášení za rok 2018. V nejprestižnější kategorii sportovců od 20 do 40 let se vítězkou stala plavkyně Aneta Pechancová. Mimořádné ocenění získali pořadatelé, kteří zajišťují průběh slavného lyžařského závodu Krkonošská sedmdesátka.

tn 01

Od roku 2010, kdy se pozměnil způsob oceňování a vybírají se také absolutní vítězové kategorií, se dá říct, že největší pozornost by měla poutat ta, v níž jsou sportovci ve věku od 20 do 40 let. A už čtvrtý rok v řadě v této kategorii patří „lokoťácký“ trůn zástupkyním plaveckého oddílu. V letech 2015 až 2017 zvítězila Martina Elhenická. Letos si Lokomotiva jako svou královnu vybrala Anetu Pechancovou, pro kterou to bylo třetí prvenství. První dvě získala v letech 2011 a 2012.

Lokomotiva ocenila nejlepší sportovce, plavkyni Elhenickou potřetí v řadě 25.4.2018  
 

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov, největší městská sportovní organizace, vyhlásila své nejlepší sportovce, trenéry, cvičitele, funkcionáře, kolektivy i speciálně oceněné osobnosti za rok 2017. Nejprestižnější kategorii mezi dospělými potřetí v řadě vyhrála plavkyně Martina Elhenická.
vyhlaseni 2018 01 m
Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ovšem jako jedna z mála oceněných slavnostního vyhlášení v Uffu nemohla zúčastnit.A tak rozhovor s plaveckými brýlemi na hlavě s moderátorkou Martinou Adamů, která se při přípravě na akci inspirovala dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou, připadl jiné plavkyni, Veronice Hůlkové. Trojnásobná žákovská mistryně republiky zvítězila v kategorii mládeže 11 - 15 let. Z plaveckého oddílu získali ještě ocenění, jako nejlepší kolektiv do 15 let, štafeta štafeta žaček (H. Blahová, V. Hůlková, E. Šutriepková, R. Stoklasová) a nejlepší trenér Pavel Pokorný.V kategorii nejlepší trenér, cvičitel, funkcionář však vedení Loko vyzdvihlo práci ještě jedné trenérky - Hany Hoškové z oddílu capoeiry. Nejenže jako trenérka za dva roky přivedla k tomuto sportu hodně malých příznivců, ale jde jim i příkladem, což dokazují její výsledky v loňském roce. Obsadila 3. místo na MČR ve smíšené kategorii A muži/ženy a mezi ženami se pak stala dokonce mistryní Evropy i světa.

Vyhlášení nejlepších sportovců Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Trutnov za rok 2017

Plavkyně Elhenická, výškařka Pejchalová, boxer Nevečeřal a ti další nejlepší z Lokomotivy

 

V devíti kategoriích ocenila největší městská sportovní organizace Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov své nejlepší členy za výkony a odvedenou práci v roce 2016.

tn vyhlaseni 1
Plavkyně Elhenická, výškařka Pejchalová, boxer Nevečeřal a ti další nejlepší z Lokomotivy
Čtvrteční společenskou akci v Uffu už popáté v řadě uváděla moderátorka Martina Adamů, která postupně na pódium zvala nominované sportovce od těch úplně nejmenších. Úvodní slovo patřilo také předsedovi Lokomotivy Petrovi Musilovi. S předáváním skleněných trofejí mu pak pomáhali místostarostka Hana Horynová, předseda sportovní komise Pavel Káňa a člen výkonného výboru Jiří Hauf.

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965