Léto s Lokomotivou 2008

příměstský sportovní tábor pro děti

 

plakát ke stažení  

pokyny k letnímu táboru ve formátu Word,
pokyny k letnímu táboru ve formátu Adobe Reader

závazná přihláška ve formátu Word,
závazná přihláška ve formátu Adobe Reader

 

L É T O   S E   S P O R T E M

" L É T O   S   L O K O M O T I V O U "

 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov pořádá již
23. ročník příměstského prázdninového, sportovního tábora

 

TERMÍNY: leto-s-lokomotivou09-008_m

  • I. běh 18. 8. - 22. 8. 2008
  • II. běh 25. 8. - 29. 8. 2008

Cena jednoho běhu je 850,-Kč.

 

Děti se mohou přihlásit na oba běhy!


PŘIHLÁŠKY JE MOŽNÉ ZÍSKAT NA ADRESE:

TJ Lokomotiva

Na Nivách 568

541 01 Trutnov

 

telefon: 499 810 210, 499 811 306
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

NEVÁHEJTE - počet míst je omezen !

 

Vaše děti se seznámí s různými druhy sportů a prožijí s námi hezký závěr prázdnin !

 

Fotky z 1. běhu 2008 příměstského tábora "Léto s Lokomotivou":

První den si děti vyzkoušely běh ze startovního bloku, skok do výšky do pořádné duchny, běh přes překážky (spíše tedy pod překážkami), běh po schodech tribuny, hod oštěpem a hod granátem.

Druhý den tábora šly děti pěšky do Dolců. Cestou hledaly obálky s otázkami se sportovní tematikou, které měly po trase rozmístěny.
V Dolcích si vyzkoušely jízdu na kanoích, které nám každoročně zapůjčuje Obchodní akademie. V poledne se všichni dobře naobědvali a pak vyrazili na minigolf.

Ve středu, tedy třetí den tábora bylo naplánováno brusleni. Někomu to šlo lépe, někomu hůře, ale všichni se dobře bavili. V odpoledních hodinách navštívily děti památník generála Gablenze, pokochaly se krásnými pohledy na Trutnov a hory a zamířily zpět do areálu Na Nivách, kde pro ně byl připraven táborák, opekly si buřty, zazpívaly si při kytaře a po setmění vyrazily na večerní , krátký pochod.

Čtvrtý den ráno se děti nasnídaly a protože bylo krásné počasí, mohly vyrazit na koupaliště. Tam si zařádily na skluzavce i toboganu, plavaly vytrvalostní závod na čas a pak se tam i dobře naobědvaly. Bylo vidět, že ve vodě jim pořádně vyhládlo. Po obědě vyrazily do okolí Janské kaple, kde už byla připravena dráha orientačního běhu vč. otázek, které se týkaly vegetace v parku.

Pátý den v pátek jsme vyjeli s dětmi na Černou horu lanovkou a zpátky jsme šlapali pěšky. V areálu Na Nivách se děti převlékly do úboru různých sportů a ukázku tohoto sportu předvedly všem ostatním. Pak bylo vyhodnocení celého týdne. Všechna družstva dostala drobné dárky, medaile a pamětní listy. Rychle špunty rychle vylétly, rozkrájely se dorty a první běh Příměstského tábora Léto s Lokomotivou úspěšně skončil.

 

Fotky z 2. běhu 2008 příměstského tábora "Léto s Lokomotivou":

II. běh Léta s Lokomotivou začal poměrně hezkým počasím. Děti poznávaly taje atletiky na stadionu, kde si vyzkoušely umělý běžecký povrch MONDO. Zjistily, jak obtížné je skákat přes překážky a ještě obtížnější skočit do výšky. Po obědě běhaly a házely granátem.

Druhý den šly děti opět pěšky do Dolců. Cestou vyhledávaly ukryté obálky s otázkami , které se týkaly sportu - zejména právě skončené olympiády. V Dolcích tentokrát využily kromě lodí i tenisové kurty, zkusily si volejbal a s chutí si zahrály minigolf.

Třetí den je nejdelším dnem tábora. V půl desáté ráno odvezl děti autobus na Kateřinu, kde se všechny svezly na velbloudech. Naobědvaly se a pak v lese hrály Ariadninu nit. Oblíbenou hru tábora. Po příjezdu do Trutnova si zahrály fotbálek, podílely se na přípravě ohně a opekly si buřty. Zazpívaly si s kytarou a čekaly na tmu. Při večerní hře se trosku bály, ale potom byly opět všichni stateční.

Čtvrtý den byl pro děti opět náročný. Dopoledne navštívily koupaliště, kde plavaly 50m a 100m na čas. Potom na čas lovily puky, využily tobogán i klouzačku. Po obědě vyrazily zpět na základnu, která je Na Nivách a rozdělily se do skupin tak, aby se vystřídaly na tatami, kde pod vedením zkušeného instruktora okusily chvaty a různé úchopy ze sebeobrany a také vyzkoušely horolezeckou stenu. Na sekretariátu TJ již pro ně chystáme drobné odměny a dárky, které dostanou poslední den, při ukončení tábora.

Pátý a poslední den tábora Léto s Lokomotivou děti absolvovaly orientační běh, který byl situován do okolí Para dráhy ,Sluneční skály a parku. Pak už se Na Nivách připravovaly na konečné vyhlášení nejlepších družstev. Jako odměnu dostávaly děti krásné dorty, medaile, drobné dárky , pamětní listy s fotografií a samozřejmě vše završily rychlé špunty. Kolektiv zaměstnanců tělovýchovné jednoty a všichni vedoucí tábora doufají, že se všem dětem na příměstském táboře líbilo a moc se těšíme na shledání příští rok.

 

Margaret Vrbatová, tajemnice TJ Lokomotiva

 

Fotky ze starších ročníků:

Fotky z 2. běhu (2007) příměstského tábora "Léto s Lokomotivou" (pěší  výlet na lodě do Dolců)
Fotky z 1. běhu (2007) příměstského tábora "Léto s Lokomotivou"
Fotky z posledního dne (2006) tábora "Léto s Lokomotivou" 
 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965