38. ročník „Léto s LOKO“ zpestřilo laso. Sportovní tábor opět nabídl nové zážitky

3 týdny sportovního příměstského tábora „Léto s Lokomotivou“, který tradičně pořádá Lokomotiva Trutnov ve třech turnusech v průběhu letních prázdnin, je již minulostí. Zúčastnilo se ho 103 dětí z Trutnova a blízkého okolí. Výjimkou ale nebyly ani děti, které tráví prázdniny u prarodičů a opakovaně se na náš tábor vrací. Máme tedy účastníky například i z Prahy nebo Českých Budějovic, což nás velice těší.
Jako každý rok tábor poskytl dětem příležitost zasportovat si, poznat nepoznané sporty, najít si nové přátele a především se pobavit a užít si závěr prázdnin vyhecovaným sportovním zápolením, zakončeným očekávaným vyhlášením a pohodovou přátelskou atmosférou. Program byl nabitý. Od sportů bojových, přes letní, zimní, až po ty zapojující i mozek. Zkrátka od všeho něco. Velký dík patří trenérům ze všech sportovních oddílů Lokomotivy Trutnov, kteří se ochotně zapojili do programu. Předvedli své sporty před dětmi a zaujali je. Díky této ochotě si děti mohly vyzkoušet judo, box, basketbal, volejbal, kuželky, atletiku, tenis, americký fotbal, kanoistiku a stolní tenis.
Vážíme si také pomoci ostatních trutnovských sportovních klubů, v letošním roce se do aktivit tábora zapojili trenéři SKBU Trutnov, kteří dětem předvedli karate, dále pak trenéři MFK Trutnov, ti si pro děti připravili fotbalový trénink.
Za dalšími zážitky jsme se pak s dětmi vypravili v I. turnusu na Para v Trutnově, kde byl připraven celodenní program s westernovou tematikou v podání skvělé party lidiček z Western Mříčná. V posledním turnusu jsme navštívili chatu Vobešlovku, kde se dětem skvěle věnovali učitelé a studenti České lesnické akademie Trutnov.
Další zpestření táborového programu nabídli hasiči a zdravotníci, kteří si pro děti připravili poučné a zajímavé ukázky nebo přednášky, z kterých si děti zajisté odnesly zajímavé zkušenosti. Sluší se poděkovat i vedoucím, bez kterých by to celé nešlo, a samozřejmě i dětem, bez kterých už vůbec ne.
Velkým přínosem pro tábor bylo navázání spolupráce s ČČK Trutnov. Tímto děkujeme paní ředitelce Ivetě Špičkové nejen za drobné odměny pro děti, ale i za spoustu nových nápadů, které nám tato spolupráce přinesla a věříme, že v započaté spolupráci při pořádání příměstského tábora budeme pokračovat i v příštích letech.

tn 371122464 286824100760745 6684958229456691421 n 1

Fotogalerie I. turnus: https://www.rajce.idnes.cz/ccktrutnov/album/ldt-10-7-14-7-2023-i-beh

Fotogalerie II. turnus: https://www.rajce.idnes.cz/ccktrutnov/album/ldt-14-18-8-2023-ii-beh

Fotogalerie III. turnus: https://www.rajce.idnes.cz/ccktrutnov/album/ldt-21-25-8-2023-iii-beh


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965