Léto s Lokomotivou 22. 8. - 26. 8. 2011

Druhého týdne sportovního příměstského tábora se zúčastnilo 49 dětí z Trutnovska. Jako novinka byl protentokrát do programu zahrnut baseball. Děti se pod vedením zkušených trenérů z "trutnovských rytířů" seznámily s pravidly tohoto pro ně méně známého sportu, vyzkoušely si odpalovat míček, házení a chytání míčku a prožily tak velmi zajímavé odpoledne.

leto_s_loko_2011-01_m

 

Další aktivity v rámci tábora zahrnovaly základy juda, sebeobrany, lezení na horolezecké stěně, orientační běh v lesích kolem paradráhy, různé míčové hry, americký fotbal, rozličné plavecké a vědomostní soutěže.
Program byl opět zpestřen výletem, tento týden na pevnost Stachelberg, zakončený po návratu opékáním vuřtů v areálu Na Nivách.
Stejně jako v minulých ročnících soutěžily děti jak o individuální trofeje, tak o umístění v soutěži týmů. Věřímě, že si děti odnesly z obou turnusů spoustu zážitků, inspirací a nových kamarádství a že se s mnohými uvidíme i příští rok.
Vedoucí: Petr Jüst, Olča Hurdálková, Libor Vondráček, Petra Jörková, Lenka Koritenská, Adéla Raisová, Sofie Pryclová, Vašek Balint, a praktikant Láďa Škop.

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii

 

Fotografie a informace z předešlých táborů najdete na adrese:
www.lokotrutnov.cz/nase-akce/leto-s-lokomotivou

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965