Stříbrná Bošelová ve skoku vysokém

Nikol Bošelová s trenérem M.Havelkou

Na MČR žactva v atletice 11.- 12.9. 2010 vybojovala Nikol Bošelová pro Trutnov ve skoku vysokém stříbrnou medaili výkonem 161 cm. Tento úspěch má ještě větší hodnotu, protože z důvodu rekonstrukce atletického stadionu
v Trutnově, trenovala tuto disciplinu s trenérem M. Havelkou na provizorním sektoru uvnitř tribuny.

Na tomto MČR se ještě do 10. místa umístili za  Loko Trutnov J.Pavel (9.) v běhu na 3000m a A.Fátorová
v hodu kladivem(10.).

Muži Loko Trutnov po vítězství v KP družstev  byli 19.9.2010 v Jihlavě na kvalifikaci o účast ve II. lize, ale postup tentokrát nevyšel.Ženy skončily ve II. lize na 4.místě.

Mladší žáky čekají ještě 2 kola KP a mají naděje na další medaile, hlavně letošní úspěšný svěřenec J.Tuny,  Matěj Červený, který už má 4 (60,150,800m a dálka) a o 3 další medaile bude bojovat (300, 1500m a 4x60m)

Hlavní událostí letošního podzimu bude pro atlety dokončení rekonstrukce stadionu s umělou atletickou drahou a sektory.