Kuželky Trutnov - FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU V TRUTNOVĚ

Městu Trutnov, TJ Lokomotiva Trutnov a jejímu kuželkářskému oddílu se dostalo velké cti - na čtyřdráze v Olympu bude pořadatelem finále Českého poháru PRO-TEC Cup družstev mužů.

Finále, které se koná ve dnech 2. a 3. června 2018 se účastní čtyři nejúspěšnější kolektivy, které v soutěžním ročníku 2017/2018 prošly pavoukem až na vrchol – SKK Rokycany (Interliga ČR/SR),
Loko Česká Třebová (Interliga ČR/SR) a dvě družstva nejvyšší soutěže ČR – 1. ligy – TJ Třebíč a Hvězda Trnovany.

V Trutnově přivítáme opravdu elitu českého sportu – připomeňme si jen některé hvězdy:
- Jan Bína (Loko Č. Třebová) – na Mistrovství světa v rumunské Kluži, které skončilo před pár hodinami – 26. května – vybojoval titul Mistr světa v kombinaci, v soutěži jednotlivců juniorů získal stříbrnou medaili a v sobotu 26. května pak bronzovou medaili v soutěži jednotlivců i mezi muži
- Jan Endršt (SKK Rokycany) je čerstvým mistrem světa v tandemech,
- Pavel Jiroušek a Ondřej Topič (Loko Č.Třebová), Petr Dobeš ml. (TJ Třebíč) rovněž reprezento- vali ČR na MS v Kluži,
- dále se představí pětapadesátinásobný reprezentant ČR Roman Pytlík (SKK Rokycany) a 20 reprezentačních startů má na svém kontě i jeho oddílový kolega Daniel Neumann a další a další.

Význam akce podtrhuje i působení viceprezidenta mezinárodní federace NBC a přezidenta Českého kuželkářského svazu Jiřího Jančálka ve funkci zástupce svazu, hlavním rozhodčím pak bude mezinárodní rozhodčí Jiří Tůma z Liberce, pomáhat mu bude Milan Kačer z domácího oddílu. Účast na nedělním slavnostním vyhlášení výsledků pak přislíbil i starosta Trutnova Mgr. Ivan Adamec.
V činnosti pak bude pod vedením předsedy oddílu Romana Kyncla celý štáb členů kuželkářského oddílu, kteří se postarají o hladký průběh soutěže, zajistí patřičnou starostlivost o účastníky finále, občerstvení apod.

Program finálového turnaje Českého poháru družstev (PRO-TEC Cup) :

  • sobota, 2.6. 15.00 1.semifinálové utkání Hvězda Trnovany : SKK Rokycany
  • 17.30 2.semifinálové utkání Loko Česká Třebová : TJ Třebíč
  • neděle, 3.6. 08.30 utkání o 3.místo
  • 11.00 finále
  • v cca 13.30 slavnostní vyhlášení výsledků

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965