I. běh 25. ročníku "Léta s Lokomotivou 2010" úspěšně za námi

Již po pětadvacáté se desítky dětí z Trutnova a okolí zúčastnily letního sportovního tábora "Léto s Lokomotivou", který pořádá tradičně TJ Lokomotiva Trutnov.

 

tn_P1050097

 

V průběhu týdne si děti vyzkoušely jak více, tak méně známé sporty. Vůbec poprvé byl do programu tábora zahrnut i americký fotbal, který je v Trutnově relativně novým sportem. Členové týmu Trutnov Rangers nejprve dětem předvedli krátkou ukázku hry a následně si děti pod jejich vedením vyzkoušely některé prvky hry amerického fotbalu. Na závěr si děti vyzkoušely utkání dětské bezkontaktní verze amerického fotbalu (tzv. flag football).
Další aktivity v rámci tábora zahrnovaly základy sebeobrany či lezení po horolezecké stěně (pod vedením sportovců z oddílů TJ Lokomotivy Trutnov), atletiku, orientační běh, rozličné plavecké soutěže a míčové hry, ale i vědomostní kvíz. Program měl zpestřit i celodenní výlet do Krkonoš do oblasti Horní a Dolní Malé Úpy, vzhledem k nepříznivému počasí však musel být předčasně ukončen. V rámci celého týdne soutěžily děti jak o individuální trofeje, tak o umístění v soutěži týmů.

Fotografie naleznete ve fotogalerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965