Léto s Lokomotivou - 23.8. - 27. 8. 2010

S rozmary počasí se potýkal druhý běh 25. ročníku příměstského sportovního tábora "Léto s Lokomotivou", který uspořádala TJ Lokomotiva Trutnov.

tn_P1050794

II. týdne se zúčastnilo celkem 59 dětí

 

Hezké počasí sice umožnilo ještě v pondělí naplno využít areál koupaliště, v dalších dnech již počasí výrazně ovlivňovalo sportovní aktivity připravené vedoucími tábora. Poprvé v historii byla do programu zahrnuta instruktáž základů tenisu pod vedením zkušených tenistů TJ Lokomotiva Trutnov. Nepříznivé počasí nás však donutilo přesunout tenis do nitra sportovní haly Na Nivách a děti si nemohly vyzkoušet tenis přímo na tenisových kurtech.

Další aktivity v rámci tábora zahrnovaly základy juda, sebeobrany, silový trojboj, lezení po horolezecké stěně (opět pod vedením sportovců z TJ Lokomotivy Trutnov), orientační běh v lesích kolem paradráhy a Janské kaple, ale i luštění a zodpovídání morseovou abecedou zašifrovaných úkolů či návštěvy mohyly generála Gablenze.
Program zpestřil ve čtvrtek celodenní výlet do Teplických skal, zakončený po návratu do Trutnova opékáním buřtů a zpíváním s kytarou u ohně. Jak výletu, tak opékání se naštěstí déšť vyhnul.

Stejně jako v minulých ročnících soutěžily děti jak o individuální trofeje, tak o umístění v soutěži týmů. Věříme, že si děti z obou turnusů odnesly spoustu zážitků, inspirací a nových kamarádství a že se s mnohými uvidíme i příští rok.

Vedoucí: Vašek Balint, Olča Hurdálková, Petra Jörková, Petr Just, Lenka Koritenská, Adéla Raisová, Petr Vaníček, Sofie Pryclová a praktikant Láďa Škop

 

Fotografie najdete ve fotogalerii

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965