Lokomotiva si zvolila nového předsedu

 
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov, největší sportovní organizace ve městě, si ve středu 13. 4. 2016 zvolila nové vedení.
musil m

Novým předsedou Lokomotivy se stal Petr Musil, který byl ve volbě jediným kandidátem. Na valné hromadě dostal hlas  21 delegátů z 22 přítomných delegátů. Sedm z celkového počtu 29 pozvaných oddílů se z volby dopředu omluvilo.

Na valné hromadě se zároveň schvalovaly nové stanovy, volil se výkonný výbor i kontrolní komise.

Do pětičlenného výboru kromě Petra Musila ještě usedli Vladimír Smilnický (basketbal), jenž získal funkci místopředsedy, Jiří Hauf (volejbal), Jaroslav Bojarský (americký fotbal) a pracovnice sekretariátu Ivana Kazdová.

V kontrolní komisi jsou Pavel Petržela (orientační běh), Miroslav Tlamka (cyklistika) a Hynek Stiehl (basketbal).

Slovo předsedy

Valná hromada TJ 2020

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 se v salonku restaurace Sokolovna konala, za účasti 17 zástupců oddílů (z 25 pozvaných), valná hromada TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. Na valné hromadě byli na další čtyřleté období zvoleni- předseda TJ LOKO Trutnov Bc. Petr Musil (atletika), místopředseda Ing. arch. Vladimír Smilnický (basketbal), členové výkonného výboru TJ Ivana Valentová (atletika), Jiří Hauf (volejbal) a Jaroslav Bojarský (americký fotbal). Do kontrolní komise byli zvolení Miroslav Tlamka (cyklistika), Ing. Hynek Stiehl (basketbal) a Pavel Petržela (orientační běh). Valná hromada schválila, kromě jiného, novelu stanov TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s., výroční zprávu za rok 2019 i plán hlavních úkolů na rok 2020.

 

Gymnastky jsou mistryněmi republiky v TeamGymu

Trutnov - Zacvičit pohybovou skladbu, předvést akrobacii a ještě zaskákat na trampolíně. O tom je gymnastická soutěž zvaná TeamGym. Po sobotním šampionátu, který v Praze uspořádala Česká gymnastická federace, je známo, že nejlepší družstvo v kategorii šestnáctiletých dívek a starších, je z Trutnova!

DSC 0341 m

Na vrcholný závod teamgymové sezony s mezinárodní účastí se podařilo probojovat všem třem týmům z oddílu TJ Lokomotiva Trutnov.

Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965