Historie Fight gymu

Koloseum - fight gym Muay-Thai

 

TJ Lokomotiva Trutnov jako provozovatel sportovních zařízení města a Oddíl boxu TJ Lokomotiva Trutnov otevřely v září 2004 nový Fight GYM v zrekonstruované malé tělocvičně
v areálu Sokolovny. Absence reprezentativního centra nejen pro full kontaktní sporty byla již delší dobu zřejmá. Obzvlášť je-li tělocvična Sokolovny odedávna brána jako centrum sportovního dění a to nejen pro TJ Lokomotivu Trutnov.

 

Sportovní centrum Sokolovna - fight gymSportovní centrum Sokolovna - fight gym

Luboš Velecký ml. a starosta města Trutnova Ivan Adamec Trenér boxu Luboš Velecký st. pomáhá starostovi města Trutnova Ivanu Adamcovi do boxérských rukavic
 

Fight GYM je nově zrekonstruovaná nářaďovna / dříve gymnastický sál /, kde není nouze o nové profesionální tréninkové aparáty pro BOX a Thai box. Šedivý zátěžový koberec, který pokrývá celou plochu 110m2 tělocvičny, krásně kontrastuje s rudě vymalovanými stěnami. Zrcadla, umístěna v rohu, jen dokreslují její útulnost a multifunkčnost. Fight GYM představuje nejen tréninky full kontaktní sportů od klasického boxu až po reálnou sebeobranu, ale i tréninky populárního thaiského boxu. Pro něžné pohlaví jsou zde připraveny novinky ve formě dopoledních cvičení. V odpoledních hodinách jsou pak připraveny lekce Kickbox Aerobiku, Bodystillingu, P-Classu, Interval Aerobiku, Pilates a Power jogy aj.

Sportovní centrum Sokolovna - fight gymSportovní centrum Sokolovna - fight gym

zleva: 
 L. Velecký ml., Starosta p. Adamec, Tajemnice TJ Loko M. Gartnerová, R.Horák, Předseda TJ Loko T.Břeň, Trenér boxu L.Velecký st.
 

Fight GYM chce být centrem kde řada špičkových sportovců, ze všech sportovních odvětví, bude trénovat, připravovat se na obhajobu svých titulů a kde budeme mít i možnost věnovat se výchově nových závodníků a závodnic, ale i zájemcům o rekreační sport.   Důraz při tréninku Boxu a Thai boxu bude kladen především na mládež, která musí být vedena především k fyzické zdatnosti a motorické různorodosti. Cvičenci budou samozřejmě rozděleni na začátečníky a pokročilé. Vše je vedeno s individuálním přístupem.

Sportovní centrum Sokolovna - fight gymSportovní centrum Sokolovna - fight gym

Myslíme si, že je načase dokázat široké veřejnosti, že tyto sporty může provozovat kdokoliv od dětí počínaje až po ženské pohlaví. Mýtus, že kontaktní sporty dělá jen hrstka "rváčů", není na místě a sami se o tom můžete přesvědčit při návštěvě tohoto centra. Pochopíte pouze to, že bez tvrdé dřiny, pravidelnosti, disciplíny a obrovské vůle nelze dělat žádný sport, kterých TJ Lokomotiva Trutnov nabízí bezpočet.

Sportovní centrum Sokolovna - fight gymSportovní centrum Sokolovna - fight gym

 

 


Rychlý kontakt

Sekretariát

Mobil: 603 383 285
Email:­ info@lokotrutnov.cz

 

Přihlášení

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, 541 01 Trutnov

IČO: 47462965
DIČ: CZ47462965